Targi Edu Day Szczecin

14 marca 2024r.

od 9:30 do 13:30

Hala sportowa TME / ZSEE wjazd od ul. E.Plater

ul. Racibora 60/61, 70-001 Szczecin

 

Targi Edukacyjne Edu Day w 12 miastach!

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już ponad 35 razy w łącznie 8 miastach Północnej Polski, a w tym roku także dochodzą kolejne: Chojnice, Piła, Tczew i Starogard Gdański.

KOSZALIN | SŁUPSK | STARGARD | SZCZECIN | KOŁOBRZEG | SZCZECINEK | LĘBORK | WAŁCZ

Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów. Rokrocznie odwiedza nas ponad 2500 uczniów i maturzystów, kilkadziesiąt szkół średnich ze Szczecina i okolic.

Największe targi edukacyjne na Pomorzu.

 

Już 8 raz w Szczecinie. Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu?

targi.eduday@gmail.com

Cel Targów EDU DAY

Organizowane przez nas Targi mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi a wymagającą młodzieżą, która wciąż ma więcej pytań aniżeli odpowiedzi.

Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym. Marzenia, pomysły na przyszłość, refleksja nad planami życiowymi – to nie tylko zagadnienia dotyczące uczniów. Wiemy, jak ważne jest wpieranie młodzieży przez Nauczycieli i Dyrektorów szkół. Dlatego będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na Targach.

Myśląc o Targach EDU DAY myślimy o największym wydarzeniu o takim charakterze na terenie Pomorza Zachodniego. Chcemy, byście byli tam Państwo z nami!

Film Promocyjny naszych Targów: 12 miast, kilkudziesięciu zadowolonych wystawców, tysiące maturzystów.


Patronat: