Targi Edukacyjne Edu Day KOŁOBRZEG online

23 marca 2021r.

od 10:00 do 14:00

Hala Sportowa ZS nr 1

ul. 1 Maja 47, 78-100 Kołobrzeg

Targi Edukacyjne Edu Day w 6 miastach!

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już dziesięciokrotnie w łącznie 5 miastach Pomorza, a w tym roku także dochodzi 6. miasto – Kołobrzeg.

KOSZALIN | STARGARD | SŁUPSK | SZCZECINEK | SZCZECIN | KOŁOBRZEG

Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Cel Targów EDU DAY

Organizowane przez nas Targi mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi, a wymagającą młodzieżą, która wciąż ma więcej pytań aniżeli odpowiedzi.

Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym. Marzenia, pomysły na przyszłość, refleksja nad planami życiowymi – to nie tylko zagadnienia dotyczące uczniów. Wiemy jak ważne jest wpieranie młodzieży przez Nauczycieli i Dyrektorów szkół. Dlatego będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na Targach.

Myśląc o Targach EDU DAY myślimy o największym wydarzeniu o takim charakterze na terenie Pomorza Zachodniego. Chcemy byście byli tam Państwo z nami!

Film Promocyjny naszych Targów:

6 miast, kilkudziesięciu zadowolonych wystawców, tysiące maturzystów.

———————————————————–

Patronat: