2. Targi Pracy Sezonowej Koszalin

25 lutego 2020r.

od 10:00 do 14:00

Hala Sportowa Zespołu Szkół nr 1 im. M.Kopernika - Ekonom

ul. Wł. Andersa 30, 75-453 Koszalin

Sezon już wkrótce i jak zwykle ogromny dylemat przed sporą liczbą firm chcących zwiększyć zatrudnienie w miesiącach od czerwca do września. Gastronomia, hotelarstwo, handel, usługi wciąż oczekuje na młodych i chętnych do pracy wakacyjnej.

www.pracawsezonie.pl

Te targi są dla tych, którzy nie boją zatrudniać ludzi bez doświadczenia, ale chętnych do podejmowania wyzwań. Tego dnia przy okazji Targów edukacyjnych Edu Day na hali sportowej Zespół Szkół nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Koszalinie – Ekonom pojawią się maturzyści z wszystkich szkół średnich Koszalina.
Warto już w marcu mieć ich po swojej stronie. Wielu z nich będzie chciało zarobić na studia lub wrześniowy wyjazd w góry. Tak więc do dzieła, bądź pierwszy i nie daj się wyprzedzić konkurencji na rynku pracy.

Impreza towarzysząca TARGOM EDUKACYJNYM KOSZALIN

Dlaczego tak? Ponieważ przy okazji targów edukacyjnych skierowanych do maturzystów i uczniów szkół średnich będziemy mogli zgromadzić na hali 
odpowiednią ilość osób, którymi są zainteresowani pracodawcy i takich, którzy będą zainteresowani pracą sezonową na najbliższy sezon letni.

Miejsce targów także wybraliśmy nieprzypadkowo. Zespół Szkół nr 1 – popularny Ekonom prowadzi najpopularniejsze kierunki kształcenia w sezonie.

Ponadto w tym dniu na teren targów przybędą klasy maturalne z wszystkich szkół średnich z Koszalina i okolic m.in. z Bonina.

Prowadzisz biznes sezonowy i szukasz pracowników, którzy mają już praktykę w gastronomii, hotelarstwie, handlu?

Pośpiesz się nim ubiegną cię inni…ilość stoisk targowych ograniczona. Więcej info pod nr tel. 502464461 lub adres mail: targi123expo@gmail.com


Zapraszamy na 2. edycję Targów

Patronat: