4. Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2020 – Odwołane!

odwołane - wkrótce nowa data na 2021r.

od 10:00 do 16:00

Hala Widowiskowo Sportowa

ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

Targi Odwołane!

Ze względu na niepewna sytuację epidemiczną, duże ryzyko perturbacji z organizacją imprezy w przypadku ogłoszenia czerwonej strefy i w obliczu odpowiedzialności za zdrowie rodzin odwiedzających targi jesteśmy zmuszeni odwołać planowaną imprezą z możliwością przesunięcia na najbliższy dogodny termin.

Jeśli to będzie niemożliwe to widzimy się za rok!

Zapraszamy już teraz na 4. edycję Tragów Targi Mama Tata Dziecko! Te targi to wydarzenie skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu skupimy firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich pociech. Charakterystyką naszych targów jest mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Konkursy, turnieje i imprezy towarzyszące m.in. Wyścig Raczkujących Bobasów, pokazy usług i produktów dla dzieci i rodzin, Teatrzyki, Szafing Dziecięcy czyli wymiana ubrań i zabawek dla dzieci, Kiermasz Zdrowej Żywności – Polska Smakuje, strefa FUN czyli mega zjeżdżalnie i dmuchańce.

Wystawcami będą firmy z branż: edukacyjnej i rozwoju dziecka, fotograficznej, medycznej, dbałości o zdrowie i urodę szczególnie w trakcie i po ciąży. Branży odzieżowej i obuwniczej usługodawcy kierujący swoją ofertę do rodziców i dzieci, od wyjazdów na kolonie i wczasy po organizację urodzin czy innych imprez okolicznościowych. Na naszej imprezie dowiesz się także jaką pomoc możesz uzyskać od władz samorządowych czy rządowych np. jak złożyć wniosek o 500+ czy jak gmina Koszalin dba o zdrowie naszych dzieci {akcje profilaktyczne}. Na targach pojawią się wystawcy oferujący produkty specjalistyczne i te potrzebne w życiu codziennym rodziny.

Nie zabraknie także czegoś bezpośrednio dla Taty oraz Mamy. Jednym z elementów Targów będzie przestrzeń dla rodzinnych majsterkowiczów czyli Rodzinna Shopa, a w niej narzędzia oraz strefa z częściami do naprawy domowych urządzeń agd z ideą typu zrób to sam i taniej. Będzie część motoryzacyjna, część z artykułami „hand made”, a także strefa branży nieruchomości z ofertą lokalizacjach przyjaznych rodzinie. Do tego sporo warsztatów, informacji dla przyszłych rodziców, a nawet stoisko dla tych, którzy planują w niedalekiej przyszłości ślub. Ponadto strefa dla uczniaka czyli materiały i pomoce do szkoły, 5 stref rozrywki czyli FUN Strefa z dmuchanymi zjeżdzalniami, pokazem baniek mydlanych, balonowym show, malowaniem twarzy czy Strefa ART z teatrzykiem dla dzieci, pokazem graffiti oraz mnóstwo prezentacji i pokazów na Scenie. Reasumując Targi MTD to kompleksowa oferta i wiedza dla rodzin z regionu Koszalina. Spodziewasz się dziecka, myślisz o założeniu rodziny, jesteś ojcem, matką, masz dzieci? Te targi są dla ciebie!

Patronat: