Zakup Bilet

Kup bilet na targi ślubne w Koszalinie

Wstęp na Środkowopomorskie Targi Ślubne jest płatny. Ceny biletów jednorazowego wstępu: przedsprzedaży 10 zł dla 1 osoby i 15 zł dla pary (para w rozumieniu 2 osoby wchodzące na targi razem).

Poniżej podajemy link do portalu na którym dokonasz rezerwacji i zakupu biletów.

Dlaczego wstęp jest płatny?

Nasze targi to jedyne tego typu wydarzenie w naszym regionie na którym zagoszczą wszystkie czołowe firmy z branż związanych z weselem i ślubem.

To dla Was przede wszystkim oszczędność czasu i możliwość dokonania wstępnej selekcji usługodawców i kooperantów przy organizacji najważniejszego wydarzenia w Waszym życiu.

Oznacza to, że nie musisz już jeździć do kilkunastu miejsc oddalonych od siebie czasem o setki kilometrów, żeby porównać ceny czy przekonać się o jakości wykonywanych usług, produktów. Oszczędzasz czas, pieniądze i czasem wiele chwil rozczarowania.

Dzięki wstępnej  selekcji wystawców oraz doświadczeniu w organizacji targów zapraszamy także takie firmy, do których być może nigdy byście nie dotarli. 

Dodatkowo podczas targów możecie wziąć udział w licznych konkursach i skorzystać z wielu promocji i rabatów sięgających nawet do 30% standardowej ceny. Już teraz wiesz, że 10 zł to nie koszt, a drobna inwestycja, która może okazać się zyskiem nie do przecenienia 

Bądź z nami w drodze do najlepszej imprezy Twojego życia!

KUP BILET WCZEŚNIEJ – BO TANIEJ!

————TU KupiszBilet – KupBilecik! ———–

Cena biletu w dniu imprezy 15 zł od osoby.