Żuchowski Fotografia

Na naszych 3. Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin weźmie udział Żuchowski fotografia.Fotografia to jego pasja. Robi piękne sesje ślubne i nie tylko. W poprzedniej edycji przygotował dla Was przepiękne stoisko. Z pewnością w tym roku też nas czymś zaskoczy.

Fotografia, to integralny element mojego życia, to sposób opisywania rzeczywistości i wyrażania emocji. Fotografie zawsze wypełniały moją przestrzeń i zapadały głęboko w pamięci, a opowiadanie obrazami stało się dla mnie naturalną formą wypowiedzi. Fotografia, to moja miłość, to pasja i sposób na życie. To również moja praca, dlatego do każdego zadania podchodzę w sposób profesjonalny i indywidualny, tak aby podkreślić wyjątkowość fotografowanych chwil. Dbam również o szczegóły, bo wiem jak są ważne, a jak bardzo ulotne. Jestem obserwatorem i utrwalam Wasze emocje i uczucia Waszych gości, chcę pokazać Wam to, czego sami byście nie zauważyli. Skradam i ubieram w kadry te często niezauważone i te często skrywane wzruszenia.  Opowiadanie historii, to podstawowe zadanie reportażu, który wykonuje podczas ślubów, czy innych ważnych uroczystości.
Zajmuję się fotografią ślubną, fotografią dziecięcą, fotografią noworodkową, fotografią narzeczeńską, fotografią ciążową i fotografią okolicznościową.  Priorytet stanowi dla mnie również jakość zdjęć, zależy mi aby Wasza pamiątka była najwyższej jakości dlatego pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Nikon oraz jasnych obiektywach. Odbitki, fotoksiążki i fotoalbumy drukuję w zaufanych laboratoriach na najwyższej jakości papierze.