W Starym Pałacu – Dom Weselny Bukówko

Agroturystyka W STARYM PAŁACU to obiekt znajdujący się w Bukówku.
Zapraszamy Państwa na wypoczynek do XIX-wiecznego pałacu położonego wśród pomorskich lasów w pobliżu atrakcyjnej dla wędkarzy rzeki Chotla. W okolicy znajdą Państwo mnóstwo leśnych dróg zapraszających na piesze i rowerowe wycieczki. W lasach grzyby, jagody i obfitość zwierzyny.

Lubią Państwo ciszę, spokój, domową atmosferę, jedzenie jak u Mamy? Bukówko to miejsce właśnie dla Was. W XIX-wiecznym dworze, zwyczajowo zwanym pałacem, znajdziecie Państwo idealne miejsce do wypoczynku. Posiadłość znajduje się na końcu wsi, dalej jest tylko las i rzeka. Gdy jednak będziecie mieli już dość ciszy i spokoju, proponujemy wycieczkę do Mielna (42 km), Sarbinowa (36 km), Kołobrzegu (60 km), albo Połczyna (35 km)

Organizujemy również bardzo udane imprezy typu: wesela, imieniny, urodziny, przyjęcia komunijne, uroczyste kolacje i inne.

Dlaczego u nas? Do dyspozycji gości mamy kilka reprezentacyjnych pomieszczeń: salę balową na 100 miejsc, salon i oranżerię. Goście chwalą sobie to, że nie muszą przebywać cały czas w jednym miejscu, że gdy zmęczą się tańcem, mogą odpocząć w oranżerii, gdzie muzyka nie jest już tak głośna i można spokojnie porozmawiać. A jeśli ktoś ma ochotę odetchnąć świeżym powietrzem, ma do dyspozycji tarasy i ogród. Przede wszystkim spotka tu Państwa wyjątkowa, domowa atmosfera. Jak podkreślają to liczni goście, jest to miejsce „z klimatem”.

W STARYM PAŁACU

Bukówko 26
78-220 Tychowo

tel. 94 311 15 43
kom. 501 007 354
e-mail: wpalacu@gmail.com
Nr konta bankowego:
032030 0045 1130 0000 0845 2310
Właściciel: Zofia Koczan