Unitral Hotel

UNITRAL dla dzieci

W Medical SPA Unitral dbamy o komfort i radosny wypoczynek naszych najmłodszych Gości  hotelowych jak i Gości bez zakwaterowania . Niezależnie od aury i pory roku, jaką wybrali Państwo na rodzinny pobyt  w naszym hotelu, dzięki specjalnie przygotowanej ofercie – pobyt w nim będzie prawdziwym relaksem i niezapomnianą zabawą.

Rodzinne SPA – wypoczynek i relaks dla całej rodziny – codziennie w wyznaczonych godzinach całe SPA wyłącznie dla Was i Waszych pociech. Nasze SPA to miejsce w którym czas spędza się rodzinnie. Codziennie od 10:00 do 13:00 kompleks saun i łaźni oraz basen solankowy oddajemy do użytku rodzinom z dziećmi.

KIDS SPA – oferta SPA dla najmłodszych –zabiegi dedykowane dzieciom w przepysznych aromatach. Odpowiednio dobrane zabiegi sprawią, że nasi najmłodsi goście poczują się naprawdę wyjątkowo.

Bądź jak ryba w wodzie – zapraszamy wszystkie dzieci na indywidualne lekcje nauki pływania. Dzięki naszej profesjonalnie wyszkolonej kadrze ratowników sprawimy, że każde dziecko poczuje się dosłownie jak ryba w wodzie i będzie świetnym pływakiem.

Uni Fun Day – Familly SPA  lub Familly Basen to oferta na całodzienny pobyt w hotelu dla rodzin z dziećmi. Pakiet obejmuje wejście do kompleksu SPA / lub basen rekreacyjny a ponadto korzystanie z sali zabaw, sali fitness oraz obiad w hotelowej restauracji.

Miejsca dedykowane tylko dzieciom – Codziennie zapraszamy wszystkie dzieci do zabawy w specjalnie przygotowanej sali  zabaw, w której czekają: suchy basen kulkowy, konstrukcja zabawowa (dwupoziomowy gąszcz lin, trampolin, oraz trapów, ruchomy most), gry planszowe, gry Xbox Kinect. Na zewnątrz natomiast znajduje się plac zabaw z prawdziwym statkiem pirackim, linarium do wspinaczki oraz huśtawkami, koniki itd.

Hotel Unitral w Mielnie ma prosty pomysł – maksimum zabawy w bezpiecznym miejscu tak aby nikt nie miał czasu na nudę.

Radość dzieci wymalowana na ich twarzach oraz wypoczęci rodzice tworzą niezapomniany urok tego wyjątkowego hotelu nad morzem.

Hotel Unitral należy do Grupy Hotele Nadmorskie, które oferują jeden standard i wiele atrakcji.

Serdecznie zapraszamy