Szkoła Tańca Top Toys

Historia Szkoły Tańca Top Toys

 rozpoczęła się w 1996 roku. Została założona przez Annę i Marcina Dubrownik. Obecnie wyselekcjonowany skład zespołu tworzą wybitni trenerzy-tancerze-artyści. Artyści Szkoły Tańca Top Toys wypracowali swój własny i rozpoznawalny styl, gdzie następne pokolenia budują scenę tańca i jej przyszłość.

Top-Toys to:

– Profesjonalizm
– Wszechstronność
– Różnorodność technik tanecznych
– Praktyka i wieloletnie doświadczenie
– Utytułowani tancerze
– Oryginalna choreografia
– Solidna marka
Tworzymy profesjonalną, nowoczesną i dynamiczną grupę taneczną. Bierzemy udział w szerokim wachlarzu przedsięwzięć artystycznych i medialnych, każdy z naszych tancerzy posiada indywidualny styl. Bezustannie się rozwijamy, dlatego też ciągle rozszerzamy swoją ofertę o nowe propozycje tak by każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Od lat 4 do 104 🙂 znajda Państwo u nas zajęcia: taneczne, akrobatyczne, gimnastyczne, fitness, taniec dla Pań i Panów, Pierwszy Taniec. Proponujemy również show w wykonaniu wybitnych Artystów na Państwa bankietach, weselu, przyjęciu, urodzinach, imieninach, występy w teledyskach… i wiele innych:)
 
Obecnie działamy w 10 miastach – każda z naszych 10 tanecznych filii posiada wykwalifikowanych trenerów tańca, fitnessu sportowego, gimnastyki, akrobatyki. 

Głowna siedziba: 

Centrum Tańca Top Toys- Koszalin, Jana Pawła II 4a, nr 725 484 922 i 94 3417 646.

ZAPRASZAMY 🙂