Salon Jubilerski Virago

Salon Jubilerski Virago został założony w 1991r. Zajmujemy się sprzedażą obrączek oraz biżuterii złotej.  Specjalizujemy się głównie w sprzedaży obrączek ślubnych.

WSPÓŁPRACUJEMY Z NAJWIĘKSZYMI PRODUCENTAMI OBRĄCZEK NA TERENIE POLSKI I EUROPY

W naszej ofercie mamy wyroby takich firm jak: Breuning, Łazur, AltraVsion, Stelmach, Złoty Skorpion, SWEPOL, ZIRKON, Duma.

Niemal wszystkie wzory obrączek zamieszczone na naszej witrynie są dostępne w naszym Salonie w Szczecinie przy ul. Krzywoustego 17/2. Są to zarówno kolekcje ekskluzywne jak również wyroby klasyczne trafiające w gust szerokiej grupy odbiorców.

Oferujemy państwu bezterminową gwarancję na obrączki naszych kolekcji. Wszystkie usługi związane z gwarancja są bezpłatne.

W naszym Salonie znajduje się również pracownia złotnicza zajmująca się produkcja oraz renowacją wszelkiej biżuterii. Dzięki nowoczesnej technologii jesteśmy w stanie wykonać prawie każdy wzór obrączki zaprojektowanej przez Państwa. Naszych pracowników charakteryzuje wiedza i profesjonalizm. Każdego dnia służą Państwu radą i pomocą w wyborze biżuterii.