Royal Nieruchomości

Jeśli urodziło ci się dziecko, zasadziłeś drzewo, a nie zbudowałeś jeszcze domu to poszukaj dobrego biura nieruchomości 🙂

Czym zajmuje się biuro nieruchomości chyba każdy wie. Natomiast to w jaki sposób działa, jakie ma podejście do klientów i czy jest skuteczne w tym co robi oczywiste nie jest. Klasycznie powinna się teraz pojawić historia o powstaniu biura, o zakresie świadczonych czynności, nie pomijając przy tym wysokiej jakości obsługi i grona zadowolonych klientów. Obietnica udzielania fachowych porad , a także obecność na każdym etapie procesu sprzedaży.
Niestety wiemy, że bywa z tym różnie 😉 Dlatego przy wyborze pośrednika warto zdać się na własną intuicję oraz przejrzeć oferty, którymi się on opiekuje. Jeśli widzimy, że ciężko je znaleźć na portalach, jakość zdjęć oraz treść opisu jest kiepska to możemy spodziewać się tego, że podobnie będzie z naszą nieruchomością. Jeśli zaś podczas prezentacji pośrednik nie będzie w stanie udzielić nam odpowiedzi na konkretne pytania związane z nieruchomością to lepiej wybierzmy kogoś innego. Kogoś kto pomoże przy wyborze wymarzonej nieruchomości tak, jakby kupował dla siebie.

Royal Nieruchomości