Prior Consulting

Prior Consulting Sp. z o.o.

to firma doradcza specjalizująca się w pozyskiwaniu funduszy unijnych dla firm z sektora MSP.

Nasi klienci otrzymują kompleksową obsługę pozyskania dofinansowania unijnego od momentu ustalenia koncepcji projektu inwestycyjnego pod kątem kryteriów danego programu unijnego, poprzez przygotowanie dokumentacji aplikacyjnej wraz z niezbędnymi załącznikami, aż do momentu pozyskania i rozliczenia dofinansowania z UE.

Nasze usługi charakteryzuje duży profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i wysoka skuteczność działania, przy jednoczesnym zachowaniu przystępnych cen.

Poprzez nasze usługi dążymy do umocnienia pozycji naszego klienta na rynku.

Nie boimy się wyzwań. Jesteśmy otwarci. Mamy wiedzę i pomysły. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z wielkim zapałem. Działamy szybko i skutecznie.

W poprzedniej perspektywie finansowej zrealizowaliśmy ok. 200 projektów inwestycyjnych związanych zarówno z budową sieci szerokopasmowych, realizacją prac badawczych, jak również prostych projektów inwestycyjnych na łączną sumę ok. 300 mln zł.

Bogaci w doświadczenie z poprzedniej dekady programowania środków pomocowych z budżetu Unii Europejskiej dla Polski, skutecznie wspomagamy naszych Klientów w drodze do sukcesu.

Zapraszamy do skorzystania z doradztwa o najwyższej jakości – z wielu dostępnych możliwości wybierzemy te najbardziej efektywne.