Pasja – Szkoła Nauki Tańca

Studio Tańca Pasja Roberta Rowińskiego (zwycięzcy Tańca z Gwiazdami) to jedna z największych szkół tańca w Koszalinie. Jako jedyna w Koszalinie prowadzi sportowy taniec towarzyski na najwyższym krajowym poziomie (posiadamy wielu zwycięzców prestiżowych turniejów międzynarodowych i krajowych – w tym Wicemistrzów Polski).

Charakteryzuje Nas bogate 12- letnie doświadczenie oraz wykwalifikowany i profesjonalny zespół najlepszych instruktorów tańca. Pasja to nie tylko taniec towarzyski, posiadamy bogatą game usług tanecznych dla osób w każdym wieku  ( od 3 roku życia po osoby dorosłe)- t. towarzyski, nowoczesny, mix taneczny dla maluszków,  hip hop, videoclip, cheerleadering, kursy dla dorosłych w parach, zajęcia z Hot Latino dla Pań, oraz zajęcia i lekcje dla nowożeńców. Nie byłoby pierwszego tańca bez tańca towarzyskiego. Większość tych pięknych choreografii pierwszych tańców tworzone są na bazie walca angielskiego, walca wiedeńskiego, tanga i rumby. Tak więc nie można w Koszalinie trafić lepiej, z tym najistotniejszym tańcem w życiu, jak  do Studia Tańca Pasja.

Lekcje indywidualne są dla przyszłych nowożeńców idealne, bo nie tylko nauczą tańca, ale  instruktor pomoże wybrać muzykę i ułoży specjalnie niezapomnianą choreografię dostosowaną do nowożeńców, która na długo pozostanie w pamięci ich gości. Zaletą tych spotkań jest to, iż wszystko przygotowujemy i dostosowujemy do  potrzeb nowożeńców, tak by spełnić ich najskrytsze oczekiwania i marzenia odnośnie tego najważniejszego w życiu tańca we dwoje.

Studio Tańca  Pasja oferuje szeroki zakres usług, które mogą stanowić dodatkowe atrakcje każdego wesela. Jedną z takich propozycji są pokazy tańca, show taneczne stworzone na potrzeby klienta. Wszystkie dodatkowe usługi są szczegółowo omawiane i dostosowane do oczekiwań klientów.