Ośrodek „Radew” Dom Weselny w Rosnowie

Ośrodek „Radew” to malowniczo położony kompleks otoczony jeziorem i lasami. Jest to idealne miejsce na śluby i wesela. Dokładamy wszelkich starań, by ten wyjątkowy dzień był pełen radości, uśmiechu i dobrej zabawy w gronie najbliższych.

Dysponujemy nową salą, która może pomieścić nawet 180 osób. Zapewniamy nocleg dla wszystkich gości na terenie ośrodka. Możliwe jest zorganizowanie pokazu sztucznych ogni nad jeziorem, fire show, foto budki, zaproszenie karykaturzysty, który w zabawny sposób uwieczni sylwetki Państwa gości.

Cena przyjęcia weselnego obejmuje ceremoniał przywitania Państwa Młodych, powitalny toast, dwudaniową kolację serwowaną, przekąski zimne, dania gorące, owoce, napoje gorące bez ograniczeń, profesjonalną obsługę kelnerską, dekorację sali i stołów – w tym „sukienki” na krzesła, przygotowanie słodkiego stołu, apartament dla Młodej Pary.

Dodatkowo polecamy także atrakcje kulinarne – stół staropolski z wyrobami z własnej wędzarni, pieczone udźce podawane w płomieniach, czekoladowe fontanny z asortymentem owoców i wyborną czekoladą.

Szczegółowe informacje można uzyskać telefonicznie lub przesyłając zapytanie na nasz adres mailowy biuro@radewrosnowo.pl. Serdecznie zapraszamy.