Majsterplus

Sklepy Majster Plus są zawsze po drodze do domu!

Jeśli remontujesz, budujesz, lub przynajmniej jakieś zmiany w domu planujesz, to odwiedź jeden ze sklepów sieci Majster Plus. Majster Plus to duża i ciągle rozwijająca się sieć sklepów z artykułami budowlanymi, remontowymi i wybranymi produktami wyposażenia wnętrz. Nasze sklepy są zawsze po drodze, jeśli nie chcesz tracić czasu jeżdżąc na zakupy do dużych aglomeracji miejskich. Majster Plus jest po sąsiedzku, w lokalnych, powiatowych ośrodkach.

Nasz główny asortyment to: panele podłogowe laminowane oraz podłogi drewniane, szeroki wybór drzwi wewnętrznych i zewnętrznych, materiały wykończeniowe takie jak listwy przypodłogowe, panele ścienne, klamki. W wielu sklepach naszej sieci możesz dodatkowo kupić: płytki ceramiczne, terakotę, oświetlenie, karnisze, stolarkę okienną, artykuły elektryczne, farby i akcesoria malarskie oraz materiały budowlane. Sklepy prowadzą specjaliści, którzy dobierają sprawdzony asortyment dobrej jakości i w dobrej cenie.Tu kupisz, tu skorzystasz z porady fachowców, tu załatwisz transport dużych produktów, a także możesz tu zamówić montaż zakupionych elementów.

Sklepy Majster Plus to przyjazne miejsce, w którym jest także czas na wymianę zdań, uzyskanie porad od fachowców, a nawet znalezienie ekipy remontowej, czy montażowej na specjalnie przygotowanych tablicach z ogłoszeniami złotych rączek i innych mistrzów w swoim zawodzie.

Majster Plus zna się na swojej robocie.

Sieć Majster Plus została założona przez specjalistów – Grupę Kapitałową VOX. W skład grupy wchodzą spółki działające od ponad 25 lat na rynku produktów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Taka siła, stojąca za siecią Majster Plus, to gwarancja dobrych cen, wysokiej jakości asortymentu i stale pojawiających się na półkach nowości. Poza wybranymi produktami marki VOX, w sklepach Majster Plus jest szeroki asortyment wielu krajowych producentów.

Widzisz Majster Plus i masz jakość.

Majster Plus to znana i ceniona za swoją solidność i jakość marka. Dbamy o to, aby można było nas łatwo znaleźć, stąd do naszego logo wprowadziliśmy postać przyjaznego fachowca – Majstra. Jeżeli gdzieś po drodze zobaczysz naszego Majstra, to możesz śmiało wstąpić po poradę, po potrzebne produkty do remontu, a może po prostu spotkać życzliwych i mających ogromną wiedzę specjalistów. Zapraszamy!