Hotel Verde **** w Mścicach

Naszym kolejnym sponsorem branżowym oraz wystawcą będzie Hotel Verde**** Hotel Verde w Mścicach to nowoczesny i ekskluzywny obiekt wypoczynkowo-konferencyjny z bogatym zapleczem gastronomicznym oraz rekreacyjnym. Położony w idealnym miejscu – na skraju zacisznego lasu, 7km od nadmorskiego kurortu Mielno oraz 7km od samego centrum Koszalina. Naszym Gościom oferujemy: komfortowo wyposażone pokoje, przepiękną restaurację, całodobowy bar, Muzeum Aut Zabytkowych, przestronne sale konferencyjne, salę balową, centrum wellness (kryty basen, saunę suchą i parową, jacuzzi), bilard, kort tenisowy, siłownię, solarium i wiele więcej.

Hotel Verde to idealne miejsce na realizację wymarzonego ślubu oraz wesela. Uroczystość ślubna może odbyć się w przystrojonej altanie lub pod namiotem w ogrodzie – gwarantujemy niezapomniany klimat i dbałość o szczegóły. Wybór sal weselnych pozwala na dobranie sali spełniającej wymogi Państwa Młodych: w sali restauracyjnej ugościmy 130 osób, w sali bankietowej ugościmy 90 osób, w sali balowej Cristal, w której Goście zasiadają przy okrągłych stołach, ugościmy 300 osób.

Profesjonalna obsługa,  wieloletnie doświadczenie i rzesze zadowolonych Klientów z pewnością zachęcą Państwa do zapoznania się z naszą szczegółowa ofertą. Wesele tradycyjne, nowoczesne, a może w stylu amerykańskim – dla Pary Młodej mamy świetną propozycję skorzystania z usług naszej Konsultantki Ślubnej, która doradzi i pomoże w każdej weselno-ślubnej kwestii.

www.verde.pl
www.cars.verde.pl