Grupa InfoMedic / TeleOpieka

Grupa Infomedic dostarcza pacjentom informacje za pośrednictwem trzech różnych kanałów komunikacji.Od ponad 10 lat prowadzimy działalność związaną z szeroko pojętą informacją medyczną. Dzięki szerokiemu spektrum oferowanych usług kompleksowo dbamy o pacjenta.

Infomedic.pl –
Zbiór najnowszych informacji z dziedziny medycyny oraz tematyki zdrowotno-sportowej. W serwisie znajdują się publikacje specjalistów oraz lekarzy. Pacjent może znaleźć poszukiwaną usługę medyczną, przeczytać opinie o lekarzu oraz zarejestrować się na wizytę.

„TWOJE ZDROWIE” –
Bezpłatny miesięcznik zdrowych wiadomości. Każdego miesiąca kolportujemy w regionie zachodniopomorskim i trójmiejskim. „Twoje Zdrowie” istnieje na rynku od 2013 roku.

TeleMedic24 –
Wprowadzając jako pierwsi na polski rynek usługę bezpłatnej, całodobowej telefonicznej infolinii medycznej oraz szereg innych usług, jesteśmy rzetelnym i sprawdzonym pośrednikiem w przepływie informacji między pacjentami i placówkami medycznymi.

Obecnie nasza firma w formie oficjalnej infolinii obsługuje 10 oddziałów wojewódzkich NFZ oraz współpracuje z dziesiątkami podmiotów medycznych zapewniając im pełną i kompleksową obsługę z zakresu dystrybucji informacji.

Made In Koszalin –
Od 2007 roku firma Infomedic jest dumnym członkiem współzałożycielem regionalnej grupy promocji @MadeInKoszalin