Firmus Group

Uczestnikiem targów będzie także Firmus Group Sales Office – firma realizująca wiele inwestycji w regionie dedykowanych m.in rodzinom.

Firmus to lokalny deweloper realizujący wyjątkowe domy i apartamenty. Grupą od ponad 17 lat kieruje Norweg Stein Christian Knutsen mieszkający na co dzień w Mielnie.

Firmę znamy przede wszystkim z inwestycji apartamentowych w Mielnie takich jak kompleks Dune Mielno czy Rezydencja Park Rodzinna Mielno. W maju, w formie rodzinnego pikniku, otworzył swoją pierwszą inwestycję w Koszalinie – Osiedle Norweskie – Firmus Group. Otwarcie nietypowe jak na nasze lokalne warunki, ponieważ wychodzące bardzo ponad działania deweloperów. Ta firma przyjęła sobie taki właśnie system działania. Wychodzi ponad oczekiwania i działa z jasno określoną wizją grupy docelowej. Przygotowuje swoje inwestycje tak, aby spełniały wymagania przyszłych właścicieli i ta inwestycja właśnie taka jest. Jest to pierwsze w Koszalinie osiedle domów jednorodzinnych stworzone typowo z myślą o rodzinach, chroniące prywatność właścicieli, idealnie wkomponowane w otaczającą naturę. W trakcie realizacji jest już II etap tej inwestycji.

Poza swoją działalnością deweloperską grupa angażuje się w lokalne akcje edukacyjne – szerzące wiedzę o bezpieczeństwie wśród najmłodszych. Bardzo dobrym przykładem jest tu Akademia Pierwszej Pomocy, która skupiła się na szkoleniu uczniów lokalnych szkół i przedszkoli z zasad udzielania pierwszej pomocy. Firmus jest też znany ze wspierania inicjatyw sportowych jak Trio Basket. Deweloper wspierał imprezę od samego początku, dzięki czemu stała się jednym z najważniejszych wydarzeń w regionie, skupiających co roku rzesze fanów koszykówki ulicznej.