Dwór Pomorski Luboradza

Ośrodek mieści się w dworku z 1903 roku, usytuowanym nad jeziorem Koprzywno, w parku o walorach historycznych na obrzeżach Drawskiego Parku Krajobrazowego.

Do Państwa dyspozycji mamy 1- i 2-osobowe apartamenty oraz rodzinne 3 i 4 osobowe pokoje z balkonami z widokiem na jezioro, łąkę, park lub rzekę. Pokoje o wysokim standardzie i stylizowanych wnętrzach wyposażone są w telewizję kablową, Internet oraz telefon. Łącznie Dworek, Pawilon Źródlany i Dom Zielarza może przyjąć 120 osób.

Nasza Sala Bankietowa pomieści do 140 osób, gdzie przy smacznych potrawach, elegancko przyszykowanych stołach, z pomocą naszej miłej obsługi będą Państwo mogli zorganizować wesele, przyjęcie okolicznościowe, chrzciny, elegancki obiad rodzinny lub spotkanie integracyjne, jak również wysłuchać koncertu.

Nasze wykwintne menu, profesjonalna obsługa oraz niesamowity widok z sali wprost na jezioro i park sprawi, że Państwo oraz Państwa goście poczują się wyjątkowo dobrze.
Ponadto oferujemy Państwu Sale Konferencyjne mieszczące do 140 osób, lub wypoczynek w Spa gdzie do Państwa dyspozycji będzie: basen, jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa, klimatyzowana sala treningowa, gabinety masażu, gabinet kosmetyczny, solarium, billard, parking, plac zabaw dla dzieci oraz miejsce na ognisko z tradycyjną wędzarnią i oryginalnym piecem chlebowym.

Nasz obiekt jest wymarzonym miejscem dla ludzi spragnionych spokoju, kontaktu z naturą i historią.

Serdecznie zapraszamy!

Dwór Pomorski

Luboradza 4

78-460 Barwice

Tel. 502 727 064,  e-mail: recepcja@dworpomorski.pl