Dekoratornia Monika Miotk

Aranżacja sali weselnej oraz kościoła  w dzisiejszych czasach stała się bardzo ważnym i nieodłącznym elementem niemal każdego wesela. Decydując się na skorzystanie z usług firmy dekoratorskiej, warto powierzyć tę pracę w odpowiedzialne ręce.

http://www.dekoratornia-lebork.pl

Jestem dyplomowanym dekoratorem wnętrz. Swoją pracę obroniłam w 2015 roku.

Od zawsze moją pasją była aranżacja przestrzeni, szczególnie na wszelkie uroczystości. W dekoracjach dopracowuję każdy detal – to właśnie one sprawiają, że całość wygląda wyjątkowo.

W 2016 roku brałam udział w programie „I nie opuszczę Cię aż do ślubu”, gdzie wraz z Izabelą Janachowską miałam okazję aranżować wyjątkowe przyjęcie weselne w Warszawie.

Oprócz tematyki ślubnej  interesuję się także historią sztuki.

Kreatywność oraz dbałość o szczegóły sprawiły, że na koncie Dekoratorni jest już wiele zadowolonych klientów. Myślę, że to Oni są moją najlepszą wizytówką.

 

Kamila, właścicielka kwiaciarni, z którą współpracuję w zakresie florystyki jest absolwentką zaawansowanych kursów Polskiej Szkoły Florystycznej. Kilka razy w roku doszkala się na warsztatach Floral Academy i Greta Flowers – Katarzyny Grety Szymkowiak. Posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe.

Tworzymy zgrany team, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych ? Zapraszamy do współpracy!