ART-Event – pokazy laserowe

Firma Art-Event (do niedawna Best Music) działa na rynku od ponad 20 lat. Od początku swej działalności zajmowaliśmy się obsługą muzyczną, techniczną i artystyczną wszelkiego rodzaju imprez rozrywkowych, zarówno dla firm, jak i osób prywatnych. Od niedawna, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnego rynku, poszerzyliśmy naszą ofertę o pokazy laserowe i to jest obecnie wiodąca forma naszej działalności.

Pokazy laserowe są najbardziej dynamicznie rozwijającym się rodzajem widowisk, coraz częściej goszczącym na wszelkiego rodzaju eventach. Stanowią nowoczesną i o wiele bardziej efektowną alternatywę dla pokazów fajerwerków. Jako jedyni w Szczecinie i całym województwie zachodniopomorskim oferujemy Państwu spektakularne i niezapomniane widowiska, wykorzystujące najnowsze zdobycze techniki.

Organizujemy pokazy zarówno dla klientów indywidualnych (wesela, rocznice, urodziny, studniówki), dla klientów biznesowych (bankiety, imprezy firmowe, konferencje, imprezy integracyjne, inauguracje nowo powstałych obiektów lub produktów), jak również dla instytucji publicznych (gmin, urzędów miast, fundacji, domów kultury, samorządów).

Do pokazów używamy dwóch profesjonalnych zestawów projektorów RGB, renomowanych firm Kvant i Laserworld oraz najlepszego na rynku oprogramowania Beyond. Wszystkie posiadane przez nas urządzenia posiadają komplet certyfikatów oraz spełniają najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa CE i PN-EN 60825-1:2014-11.

W naszej pracy kierujemy się profesjonalnym, rzetelnym podejściem do wykonywanych zadań bez względu na ich wielkość i budżet, a naszym celem jest pełna satysfakcja i osiągnięcie założonych celów przez naszego Klienta.

Działamy przede wszystkim na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego, ale na Państwa życzenie możemy dojechać do każdego miejsca w Polsce.