Wielkanocne Targi Świąteczne art gift & decor

r.

od 10:00 do 20:00

Gareria Emka Hol Główny

ul. Jana Pawła II 20, 75-452 Koszalin

Zapraszamy na imprezę, na której znajdziesz oryginalny prezent, dizajnerskie dekoracje, smaczne produkty i to „coś” co stanowi o klimacie Świąt 🙂

2. edycja Targów w Galerii EMKA 03-05.04.2020r. w godz. 10.00 – 20.00.

W dziale dla Wystawców prezentujemy pierwszych wystawców i produkt, które będą wyglądać świetnie na świątecznym stole oraz zadowolą najwybredniejsze gusta szczególnie najbliższych nam osób.

Pierwsza edycja Targów odbyła się przed Świętami Bożego Narodzenia w grudniu 2019r. i zgromadziła kilkunastu oryginalnych wystawców oraz tłumy odwiedzających.

    Po pierwszej owocnej edycji Bożonarodzeniowych Targów Świątecznych ruszamy z edycją nr 2. Tym razem oczywiście w wydaniu Wielkanocnym ????

    Co będzie na Was czekało? Mnóstwo ręcznie robionych świątecznych dekoracji, pisanek, palm (bo w ten weekend handlowa niedziela palmowa), kurczaczków, króliczków oraz prezenty, które króliczek zapewne przyniesie ????????????????????

    Szukasz inspiracji do udekorowania domu, mieszkania na święta? Tu znajdziesz coś oryginalnego i niepowtarzalnego bo robionego ręcznie czyli hand made ????

    Pierwsza edycja Targów Bożonarodzeniowych odbyła się w 2019r.

    Patronat: