5. Targi Mama Tata Dziecko Koszalin 2022

12 września 2021r.

od 10:00 do 15.30

Hala Widowiskowo Sportowa

ul. Śniadeckich 4, 75-453 Koszalin

 

Zapraszamy już teraz na 5. edycję Tragów Targi Mama Tata Dziecko! Te targi to wydarzenie skierowane do rodziców i ich dzieci. W jednym miejscu skupimy firmy i instytucje, które kierują swoją ofertę do rodzin, a także do przyszłych rodziców, matek i ojców oraz ich pociech. Charakterystyką naszych targów jest mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Konkursy, turnieje i imprezy towarzyszące m.in. Wyścig Raczkujących Bobasów, pokazy usług i produktów dla dzieci i rodzin, Teatrzyki, Szafing Dziecięcy czyli wymiana ubrań i zabawek dla dzieci, Kiermasz Zdrowej Żywności – Polska Smakuje, strefa FUN czyli mega zjeżdżalnie i dmuchańce.

 

Wystawcami będą firmy z branż: edukacyjnej i rozwoju dziecka, fotograficznej, medycznej, dbałości o zdrowie i urodę szczególnie w trakcie i po ciąży. Branży odzieżowej i obuwniczej usługodawcy kierujący swoją ofertę do rodziców i dzieci, od wyjazdów na kolonie i wczasy po organizację urodzin czy innych imprez okolicznościowych. Na naszej imprezie dowiesz się także jaką pomoc możesz uzyskać od władz samorządowych czy rządowych np. jak złożyć wniosek o 500+ czy jak gmina Koszalin dba o zdrowie naszych dzieci {akcje profilaktyczne}. Na targach pojawią się wystawcy oferujący produkty specjalistyczne i te potrzebne w życiu codziennym rodziny.

Nie zabraknie także czegoś bezpośrednio dla Taty oraz Mamy. Jednym z elementów Targów będzie przestrzeń dla rodzinnych majsterkowiczów czyli Rodzinna Shopa, a w niej narzędzia oraz strefa z częściami do naprawy domowych urządzeń agd z ideą typu zrób to sam i taniej. Będzie część motoryzacyjna, część z artykułami „hand made”, a także strefa branży nieruchomości z ofertą lokalizacjach przyjaznych rodzinie. Do tego sporo warsztatów, informacji dla przyszłych rodziców, a nawet stoisko dla tych, którzy planują w niedalekiej przyszłości ślub. Ponadto strefa dla uczniaka czyli materiały i pomoce do szkoły, 5 stref rozrywki czyli FUN Strefa z dmuchanymi zjeżdzalniami, pokazem baniek mydlanych, balonowym show, malowaniem twarzy czy Strefa ART z teatrzykiem dla dzieci, pokazem graffiti oraz mnóstwo prezentacji i pokazów na Scenie. Reasumując Targi MTD to kompleksowa oferta i wiedza dla rodzin z regionu Koszalina. Spodziewasz się dziecka, myślisz o założeniu rodziny, jesteś ojcem, matką, masz dzieci? Te targi są dla ciebie!

Patronat: