Warsztaty Panny Młodej podczas Targów

Już 2 lutego podczas 3. Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin obędzie się nasza impreza towarzysząca – 1. Warsztaty Panny Młodej

To wydarzenie stworzone zostało specjalnie dla Panien Młodych które chcą brać aktywny udział w przygotowaniach dekoracji ślubnych swojego Ślubu.

Na naszych warsztatach masz możliwość nauczyć się jak przygotować samodzielnie butonierkę dla Pana Młodego i Świadka, jak przygotować Korsarz dla Świadkowej oraz w jaki sposób udekorować auto ślubne w sposób bezpieczny i trwały.

Wszystkie materiały zapewniamy, jeśli jednak masz możliwość weź ze sobą sekator/nożyczki to zdecydowanie ułatwi nam pracę gdy każdy będzie miał swoją parę narzędzi 🙂

A może masz w domu przybory florystyczne i chcesz ich użyć podczas dekoracji swojego ślubu? Weź je ze sobą a na pewno podpowiemy Wam jak je wykorzystać.

Głównym prelegentem warsztatów będzie Anna Barczak z AnnDecor – Dekoracje Ślubne. Zaczaruje Was swoją pozytywną energią i pokaże jak ukwiecić Wasze Śluby.

Wydarzenie organizowane przez Środkowopomorskie Targi Ślubne oraz AnnDecor – Dekoracje Ślubne. Spotykamy się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie podczas 3. Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin. Przez całe wydarzenie będziemy dla Was dostępni, będziemy służyć radą i dobrym słowem.

NOTA INFORMACYJNA:

Wstęp na Targi są płatne:
przedsprzedaż 15 zł od pary i 10 zł od osoby
w dniu targów 15 zł od osoby

Poniżej link do biletów:
https://bit.ly/2N00QMK

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?

♥ Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/36XZ5Y5 to gwarantuje ci pewne miejsce, wchodzisz bez kolejki.
♥ Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza online, skontaktuj się z nami: targikoszalin@gmail.com
♥ W dniu wydarzenia zapraszamy Cię między godziną 10:00-16:00 pod scenę, tak żebyś zdążyła wziąć udział w warsztatach.

Udział w warsztatach jest bezpłatny i każdy może wziąć w nich udział.

Do zobaczenia!