Warsztaty Panny Młodej podczas Targów

Już 20 marca podczas 4. Środkowopomorskich Targów Ślubnych w Koszalinie obędzie się nasza impreza towarzysząca – Warsztaty Panny Młodej
To wydarzenie stworzone zostało specjalnie dla przyszłych Panien Młodych, które chcą brać aktywny udział w przygotowaniach dekoracji ślubnych swojego Ślubu.
Na naszych warsztatach masz możliwość nauczyć się jak przygotować samodzielnie butonierkę dla Pana Młodego i Świadka, jak przygotować Korsarz dla Świadkowej oraz w jaki sposób udekorować auto ślubne w sposób bezpieczny i trwały.
Wszystkie materiały zapewniamy, jeśli jednak masz możliwość weź ze sobą sekator/nożyczki to zdecydowanie ułatwi nam pracę gdy każdy będzie miał swoją parę narzędzi ?
A może masz w domu przybory florystyczne i chcesz ich użyć podczas dekoracji swojego ślubu? Weź je ze sobą a na pewno podpowiemy Wam jak je wykorzystać.
Głównym prelegentem warsztatów będzie Anna Barczak z AnnDecor – Dekoracje Ślubne. Zaczaruje Was swoją pozytywną energią i pokaże jak ukwiecić Wasze Śluby.
Wydarzenie organizowane przez Środkowopomorskie Targi Ślubne oraz AnnDecor – Dekoracje Ślubne. Spotykamy się w Teatrze Variete Muza w Koszalinie podczas 4. Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin. Przez całe wydarzenie będziemy dla Was dostępni, będziemy służyć radą i dobrym słowem.
NOTA INFORMACYJNA:
Wstęp na Targi są płatne:
przedsprzedaż 12 zł od pary i 10 zł od osoby
w dniu targów 15 zł od osoby
Poniżej link do biletów:
www.123event.kupbilecik.pl
CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W WARSZTATACH?
♥ Wypełnij formularz zgłoszeniowy https://bit.ly/36XZ5Y5 to gwarantuje ci pewne miejsce, wchodzisz bez kolejki.
♥ Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza online, skontaktuj się z nami: targikoszalin@gmail.com
Udział w warsztatach jest bezpłatny i każdy może wziąć w nich udział.
Do zobaczenia!  Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/1098139234309277