Warsztaty, konkursy, promocje, zabawa wszystko to podczas Targów 2019

Na targach kolejne niespodzianki ? Tym razem od Renault Dubnicki, który przygotował dla Was konkurs !
?Wypatrujcie uważnie hostessy z Renault Dubnicki, która będzie rozdawać ulotki.
Główna nagrodą w konkursie jest voucher na auto na weekend z rodziną !
Losowanie zwycięscy odbędzie się o godzinie 15.
Ale to nie wszystko co dla Nas przygotowali !
Na targach będzie można zobaczyć, a nawet przymierzyć się do rodzinnego samochodu jakim jest Renault Kadjar oraz Renault Grand Scenic.
Nie przegap takiego wydarzenia ?‍♀️?‍♂️

Obraz może zawierać: chmura, niebo, góra, samochód, na zewnątrz i przyroda
Obraz może zawierać: samochód, niebo, na zewnątrz i przyroda

Czy już wiecie o Warsztaty Krawieckie – szyjemy najdłuższego węża w powiecie.? Podczas Targi Mama Tata Dziecko Koszalin na stoisku Tuk Tuki Handmade i Motylek handmade będziemy szyć i wykrawać, a przy okazji uszyjemy największego węża na Świecie… no może w powiecie? Zachęcamy do wzięcie na Targi skrawków materiału 20 cm x 20 cm tak żeby wasze dziecko świetnie się bawiło i przy okazji było częścią tej zabawy 

Jakie korzyści ma Twoje dziecko w udziale w warsztatach? Szycie pobudza kreatywność, wyrabia zdolności manualne, wzmacnia wiarę w swoje możliwości.
Rozwija wyobraźnie przestrzenną i zdolności manualne. Uczy cierpliwości, skupienia i pomysłowości.
Dzieci poznają nowe aktywności, doświadczają nowych wrażeń i bodźców.
Nauka i zabawa połączone tak, aby zapewnić dziecku umiejętności na całe życie.
Tak więc, zabieraj ze sobą skrawki materiałów i „wszyj się” z nami w fajną zabawę  Zapraszamy Motylek handmade i Tuk Tuki Handmade !

Motylek handmade i Tuk Tuki Handmade – te dwie firmy rękodzielnicze podczas targów prowadzić będą super warsztaty krawieckie, a także wspólnie z Agencja 123concept i dzieciakami, które odwiedzą targi stworzą niesamowitą zabawę… będzie można uszyć najdłuższego węża na Świecie lub w powiecie 🙂 Już teraz szykujcie skrawki materiałów 20 x 20 cm, im więcej tym lepiej i dłuższa zabawa 🙂

Motylek handmade zajmuje się szyciem odzieży, akcesoriów dla dzieci i dorosłych, przeróbkami krawieckimi oraz szyciem na miarę. Wykonuje również haft komputerowy na odzieży oraz nadruki na foli flex, można skomponować własne ubranko z dowolnym nadrukiem. Każdy produkt wykonywany jest z najwyższej jakości materiałów a przede wszystkim z pasji i miłości do szycia.

Tuk tuki handmade. Firma stworzona z myślą o dzieciach. Wszystkie rzeczy wykonane z niezwykłą starannością i dokładnością o każdy,nawet najmniejszy szczegół. W ofercie m.in. przytulanki,poduszki ozdobne,komplety na roczek, kocyki, czapki,opaski i wiele innych.

 

https://www.facebook.com/events/388179068506807/