SWAP STYLE (wymiana ubrań) – impreza towarzysząca targom.

W niedzielę, 29 października w Teatrze Variete Muza, odbędzie się I edycja SWAP STYLE – akcja wietrzenia szaf, podczas której można wymienić, sprzedać lub kupić ubrania, buty i dodatki.

Pierwszy SWAP STYLE odbędzie się w Koszalinie podczas B&F Targi Urody i Zdrowego Stylu Życia Koszalin 2017. W imprezie może wziąć udział każdy, kto chce pozbyć się zbędnych ubrań czy dodatków lub po prostu przyjść i „upolować” za niewielkie pieniądze ciekawe ubrania.

SWAP STYLE to lokalna inicjatywa popularnych akcji wietrzenia szaf, organizowana przez stylistkę Olgę Kurenną i event managera Agnieszkę Kober.

PRAKTYCZNE INFORMACJE:

Na SWAP STYLE dla Wystawców obowiązują zapisy. Rezerwacja miejsc następuje po dokonaniu opłaty za stoisko.

Wstęp na salę dla Wystawców – od godziny 10.00, osoby odwiedzające zapraszamy od 11.00.

SWAP STYLE odbędzie się na I piętrze Teatru Variete Muza. Dysponujemy okrągłymi stolikami i krzesłami. Jeśli jest taka potrzeba, to prosimy wszystkie uczestniczki o zabranie ze sobą wieszaków, stojaków lub innych przedmiotów, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań.

BILETY:

Odwiedzająca/-y – bezpłatnie
Wystawiająca/-y – 10 zł

Wystawiający może zabrać ze sobą maksymalnie 2 sztuki bagażu (jedna torba / walizka / karton / stojak z ubraniami).

Cały dochód z I edycji SWAP STYLE będzie przeznaczony naStowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin.

Kontakt: info@swapstyle.pl

REGULAMIN SWAP STYLE:

1. Uczestnictwo w imprezie jest jednoznaczne z akceptacją postanowień niniejszego Regulaminu.

2. Uczestnictwo w imprezie dla Wystawców jest odpłatne.
Wstęp dla Odwiedzających – bezpłatnie
Wstęp dla Wystawiających – 10 zł (w cenie biletu 2 sztuki bagażu: jedna torba / walizka / karton / stojak z ubraniami)

3. Przedsprzedaż biletów dla Wystawiających – w cenie 10 zł na stroniehttp://bit.ly/swapstyle291017bilety. W przypadku, jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana, bilety będzie można zakupić również przy wejściu na imprezę.

4. Wstęp na salę dla Wystawiających z zakupionym w przedsprzedaży biletem oraz dla Wystawiających, którzy nie zakupili biletu w przedsprzedaży (obowiązuje jedynie w przypadku, jeśli pula biletów dla Wystawiających nie zostanie wyczerpana w przedsprzedaży) – od godz. 10.00.
Wstęp dla Odwiedzających (osoby, które nie wystawiają / nie wymieniają / nie sprzedają ubrań) – od godz. 11.00. Impreza kończy się o godz. 16.00.

5. Ubrania, buty, dodatki i wszelkie sprzęty przynoszone na imprezę muszą być czyste i w dobrym stanie. Każda uczestniczka może wnieść maksymalnie 2 torby / walizki z ubraniami.

6. Organizator nie odpowiada za zaginione lub uszkodzone podczas imprezy rzeczy.

7. Organizator nie pobiera prowizji od sprzedaży i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne rozliczenia uczestniczek z Urzędem Skarbowym.

8. Wstęp poza kolejką mają kobiety w ciąży.

9. Organizator zaprzestanie sprzedaży biletów w przypadku, gdy liczba uczestników przewyższy dopuszczalną pojemność pomieszczeń.

10. Wystawcy muszą mieć przy sobie maila z potwierdzeniem rezerwacji – w formie elektronicznej lub na wydruku.

11. Uczestniczki i uczestnicy, wystawiający się na SWAP STYLE, muszą zabrać ze sobą wieszaki, stojaki lub inne przedmioty, które będą przydatne w wyeksponowaniu przyniesionych ubrań, jeśli dostępne okrągłe stoliki nie są wystarczające.

12. Za wszelkie powstałe w wyniku działań uczestnika/-czki zniszczenia odpowiada sam uczestnik/-czka.

13. Każda osoba, biorąca udział w imprezie, udziela zgody na wykorzystanie wizerunku z fotorelacji z wydarzenia. Organizator oświadcza, że zdjęcia wykonane podczas wydarzenia mogą być wykorzystywane w celach promocyjnych Organizatora oraz Partnerów (w tym właściciela miejsca, w którym odbywa się impreza), na co Uczestnik/-czka wyraża zgodę. Uczestnikowi/-czce nie przysługują żadne roszczenia z tytułu wykorzystania wizerunku.

14. Uczestnicy biorą udział w imprezie na własną odpowiedzialność i odpowiadają karnie lub cywilnie za szkody wyrządzone Organizatorowi lub innym Uczestnikom.

15. Uczestnicy imprezy zobowiązani są do stosowania się do poleceń oznakowanych pracowników porządkowych, informacyjnych i ochrony. Osoby, które dopuszczą się złamania postanowień niniejszego regulaminu lub nie będą stosować się do zaleceń Organizatora i jego pracowników będą proszone o opuszczenie imprezy bez prawa do zwrotu kosztu biletu.

16. Każda osoba biorąca udział w imprezie akceptuje postanowienia niniejszego Regulaminu. W sprawach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem wiążące są postanowienia Organizatora.

ORGANIZATORZY:
Olga Kurenna, Doradca Wizerunku
Even Events

WSPÓŁORGANIZATOR:
Agencja 123concept

Cały dochód z I edycji SWAP STYLE będzie przeznaczony naStowarzyszenie Mama w Mieście Koszalin.

FAQ
1. Czy jedna osoba może wykupić dwa stoiska?
Nie, jedna osoba może wykupić tylko jedno stoisko.

2. Czy każda osoba musi mieć bilet?
Każda osoba wystawiająca się musi zakupić bilet. Bilety dla Wystawiających są dostępne na stronie http://bit.ly/swapstyle291017bilety. Osoby Odwiedzające nie muszą posiadać biletu.

3. Czym różnią się Wystawcy od Odwiedzających?
Wystawca wystawia swoje ubrania na stoisku w celu wymiany lub sprzedaży. Odwiedzający nie może wnosić na imprezę ubrań na wymianę lub sprzedaż, a jedynie kupować ubrania od Wystawcy. Wystawcy są wpuszczani są na salę od godz. 10.00. Odwiedzający wpuszczani są na salę od godz. 11.00.

4. Czy na miejscu są stojaki, stoły lub inne meble?
Na miejscu są dostępne okrągłe stoliki i krzesła. W pozostałe akcesoria, potrzebne do ekspozycji, Wystawcy powinni zaopatrzyć się we własnym zakresie.

5. Czy w imprezie mogą brać udział mężczyźni?
Tak, w imprezie mogą brać udział mężczyźni.

6. Czy można wystawić się z ubraniami dziecięcymi / ubraniami męskimi / dodatkami typu buty, torebki, szale?
Tak, można wystawić się z ubraniami dziecięcymi, męskimi i damskimi oraz wszelkiego typu dodatkami (butami, biżuterią, torebkami, nakryciami głowy, szalami).