3. Swap Sukien Ślubnych na Targach

3. SWAP Sukien Ślubnych – czyli kilkadziesiąt propozycji dla przyszłych panien młodych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie chcesz przepłacać za suknię ślubną lub dodatki? Tu masz alternatywę!

Jesteś panienką i planujesz w najbliższym czasie wziąć ślub? Marzysz o wyjątkowej kreacji, ale nie chcesz wydawać kroci?
A może jesteś już po ślubie i jesteś gotowa obdarować swoją kreacją inną panienkę?

Już 02.20.2020 r.  podczas 3. Środkowopomorskich Targów Ślubnych obędzie się nasza impreza towarzysząca – SWAP Sukienek Ślubnych.

To wydarzenie ma na celu możliwość sprzedania, lub zakupienia sukni ślubnej w rozsądnej cenie. Panie, które mają już za sobą ten Wielki Dzień mają możliwość nadać swojej sukni drugie życie, a panienki, które mają ten dzień jeszcze przed sobą, mają możliwość zakupienia sukni w okazyjnej cenie.
Przygotowaliśmy dla Was dyskretne miejsce do mierzenia wymarzonej sukni z wielkim lustrem oraz doradztwo profesjonalnej konsultantki ślubnej.

!!! Salon Sukien Ślubnych DECOR ze Słupska przygotował dla Was wiele nowych sukien ślubnych w bardzo atrakcyjnych cenach !!!
Wydarzenie organizowane przez Agencję Ślubną Wymarzone Wesele. Spotykamy się na Hali Widowiskowo-Sportowej w Koszalinie podczas I edycji Środkowopomorskich Targów Ślubnych. Przez całe wydarzenie będziemy dla Was dostępni, będziemy służyć radą i dobrym słowem.

Podaruj swojej sukience drugie życie!  https://www.facebook.com/events/457304398283259/