4. Swap Sukien Ślubnych i kreacji weselnych na Targach

4. SWAP Sukien Ślubnych – czyli kilkadziesiąt propozycji dla przyszłych panien młodych w bardzo atrakcyjnych cenach. Nie chcesz przepłacać za suknię ślubną lub dodatki? Tu masz alternatywę!

TO JUŻ 4 EDYCJA!
Planujesz w najbliższym czasie wziąć ślub? Marzysz o wyjątkowej kreacji, ale nie chcesz wydawać kroci?
A może jesteś już po ślubie i jesteś gotowa obdarować swoją kreacją inną przyszłą Panę Młodą?
Już 20 marca podczas 4. edycji Środkowopomorskich Targów Ślubnych w Koszalinie obędzie się nasza impreza towarzysząca – 4. SWAP Sukni Ślubnych i kreacji weselnych.
To wydarzenie ma na celu możliwość nabycia sukni ślubnej w rozsądnej cenie. Panie, które mają już za sobą ten Wielki Dzień mają możliwość dać swojej sukni drugie życie, a panienki, które mają ten dzień jeszcze przed sobą, mają możliwość zakupienia sukni w okazyjnej cenie.
Przygotowaliśmy dla Was dyskretne miejsce do mierzenia wymarzonej sukni z wielkim lustrem.
!!! Salon Sukien Ślubnych DECOR ze Słupska przygotował dla Was wiele nowych sukien ślubnych w bardzo atrakcyjnych cenach !!!
Wydarzenie organizowane przez udziale AnnDecor – dekoracje i konsulting ślubny.
Spotykamy się Teatrze Variete Muza w Koszalinie podczas 4. Środkowopomorskie Targi Ślubne Koszalin. Przez całe wydarzenie będziemy dla Was dostępni, będziemy służyć radą i dobrym słowem.
Podaruj swojej sukience drugie życie!
W 4. edycji poszerzamy Swap o suknie wieczorowe – może to być np. sukienka świadkowej lub mamy – wszystkie mile widziane.
W poprzednich edycjach odnieśliśmy sukces, Suknie Ślubne były cały czas mierzone, a przymierzalnia często zajęta – Udało się sprzedać na miejscu kilkanaście Sukien Ślubnych ♥
NOTA INFORMACYJNA:
SZUKASZ SUKNI ŚLUBNEJ?
Zapraszamy Cię do odwiedzenia Targów i naszego stoiska, w niedzielę 20 marca od godziny 10:00 do 15:00 będą czekały na Ciebie Suknie Ślubne i wieczorowe. Będziesz mogła je przymierzyć i od razu zakupić.
Wstęp na Targi jest płatny:
przedsprzedaż 12 zł od pary i 10 zł od osoby
w dniu targów 15 zł od osoby
Poniżej link do biletów:
www.123event.kupbilecik.pl
Udział w Swapie osób, które chcą sprzedać swoją suknię lub kolekcję (za każdą 1 suknię ślubną + max 2 kreacje wieczorowe) to 40 zł. (jeśli bierzesz udział w naszym wydarzeniu otrzymasz 2 bilety dla bliskich na udział w Naszych Targach za Free)
CHCESZ SPRZEDAĆ SUKNIĘ ŚLUBNĄ?
♥ Wypełnij formularz zgłoszeniowy http://bit.ly/2CGE3SL
♥ Jeśli masz problem z wypełnieniem formularza online, skontaktuj się z nami: targikoszalin@gmail.com
♥ W dniu wydarzenia zapraszamy Cię o godzinie 9:00, tak żebyś zdążyła wyeksponować suknię.
Płatność odbywa się po bezpośrednim kontakcie z firmą AnnDecor pod adresem e-mail: targikoszalin@gmail.com lub numerem telefonu 664 003 242.

Podaruj swojej sukience drugie życie! https://www.facebook.com/events/441066684428359