Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Koszalinie

 

Od teraz WSB kształci w Koszalinie

Cieszymy się, że nasza oferta edukacyjna znajduje zainteresowanie w nowych miejscach Polski. Sieć wydziałów Uczelni jest na bieżąco poszerzana. Tylko w przeciągu kilku lat otworzyliśmy 4 nowe Wydziały, łącznie kształcimy już w 8. miastach w całym Kraju – to dowód na stabilność i sukces w branży edukacyjnej. 

Rozpoczęliśmy edukowanie Studentów w Koszalinie od 2020 r. otrzymując decyzję Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego uprawniającą nas do prowadzenia kierunku PSYCHOLOGIA  na studiach I stopnia o profilu praktycznym na nowo utworzonym Wydziale Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa. Kolejny sukces pojawił się już w 2021 r. – otworzyliśmy kierunek BEZPIECZEŃSTWO WEWNĘTRZNE!

Chcesz studiować psychologię w Koszalinie?

Przyszły Studencie – doskonale trafiłeś! Dołącz do Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa z siedzibą w Poznaniu, aby kształtować lepszą przyszłość już dziś!
Oferujemy studia na kierunkach: bezpieczeństwo wewnętrzne oraz psychologia. W centrum naszej filozofii edukacyjnej stoi indywidualne podejście do każdego studenta, umożliwiając rozwój talentów i zainteresowań.
Zapewniamy najwyższy standard edukacji, oparty na innowacyjnych programach nauczania. Nasi wykładowcy to eksperci w swoich dziedzinach, gotowi przekazać nie tylko wiedzę teoretyczną, ale także praktyczne doświadczenie z branży.
Nasze programy edukacyjne są starannie dostosowane do potrzeb rynku pracy, zapewniając solidne podstawy do budowy udanej kariery zawodowej.    Otwórz przed sobą drzwi do świata, uczestnicząc w międzynarodowych programach wymiany studenckiej i budując globalne perspektywy. Wybierając naszą uczelnię, inwestujesz w swoją przyszłość! Nie czekaj i zapisz się już dziś! 

Na jakich kierunkach studiów licencjackich kształcimy w WSB Koszalin?

W Koszalinie kształcimy:

Dlaczego warto studiować w WSB?

  • Zapewniamy Tobie najwyższą jakość kształcenia

– w tym celu został wdrożony Wewnętrzny System Zapewniania Jakości oraz Komisja, która nadzoruje i weryfikuje zdobywane efekty kształcenia.

  • Zajęcia prowadzą praktycy,

dlatego są one ciekawe dla Studentów, ponieważ opierają się na rzeczywistych zagadnieniach i problemach wymagających rozwiązania.

  • W WSB jesteśmy nastawieni na indywidualne podejście do studenta,

dzięki temu łatwo połączysz studia z innymi obowiązkami, w tym również z codzienną pracą. Możesz wybrać formę studiów, która najbardziej Tobie odpowiada (stacjonarna lub niestacjonarna) lub skorzystać z  indywidualnej organizacji studiów.

Adres Wydziału:

ul. Pocztowa 1
75-017 KOSZALIN

https://www.wsb.net.pl/