Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa w Gdańsku

Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa to prywatna uczelnia wyższa z wieloletnim doświadczeniem na rynku edukacyjnym.

Kształcimy w aż dziewięciu miastach w Polsce, w tym również w Gdańsku. Bezpieczeństwo jest komponentem łączącym wszystkie kierunki studiów oferowane przez WSB, znajduje to swoje odzwierciedlenie w projektowaniu dedykowanych programów studiów.

Bezpieczeństwo jest rozumiane przez nas nie tylko jako element twardy związany z pracą w służbach mundurowych i strukturach administracji rządowej, ale również jako pojęcie nierozerwalnie związane z obszarem zdrowia psychicznego i fizycznego.

Na jakich kierunkach studiów kształcimy w WSB Gdańsk?

Atuty Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa w Gdańsku:

  • Projektujemy plany studiów dla poszczególnych kierunków i specjalności w oparciu o obserwację rynku pracy oraz współpracę z interesariuszami,

która ma wpływ na dopasowanie programu kształcenia do realnych, obecnych wymagań stawianych przez pracodawców.

  • Stosujemy indywidualne podejście do studenta,

dzięki temu łatwo pogodzisz studia z innymi obowiązkami, w tym również z codzienną pracą. Możesz zdecydować się na formę studiów, która najbardziej Tobie odpowiada (stacjonarna lub niestacjonarna) lub skorzystać z  indywidualnej organizacji studiów.

  • Naszym Kandydatom oferujemy elastyczny system opłat za usługi edukacyjne.

Sam decydujesz czy wybierasz opcję zapłaty jednorazowej lub ratalnej. Ponadto w procesie rekrutacji możesz skorzystać z wielu korzystnych zniżek przy opłacaniu czesnego. (więcej informacji o zniżkach znajdziesz po kliknięciu podstrony dedykowanej dla kierunku studiów).