Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie

Chcielibyśmy opowiedzieć Państwu o Uczelni, która od lat dąży do realizacji ważnego celu. Celem tym jest zapewnienie naszym studentom możliwie najlepszych kompetencji zawodowych i przygotowanie ich do wykonywania wybranego zawodu. Collegium Balticum – Akademia Nauk Stosowanych w Szczecinie, to także dwa prężnie działające Wydziały Zamiejscowe znajdujące się w Stargardzie oraz Sulęcinie.

Dla młodych ludzi Collegium Balticum to najczęściej pierwszy krok na długiej drodze kariery. Obok niej jednak, na korytarzach naszej Szkoły, spotkać można osoby dojrzałe, wzbogacające swoje doświadczenia zawodowe i podnoszące kwalifikacje. Osoby te świadomie wybrały tę uczelnię, która ma im do zaoferowania najwięcej.

Tak jak ewolucja odrzuca jednostki nieprzystosowane, tak rynek usług edukacyjnych w dobie kryzysu pozwala przetrwać tylko najlepszym i możemy z całą powagą, i dumą powiedzieć, że nasza Uczelnia należy do tych, które nie tylko przetrwają, ale i śmiało rozwijają się w tych trudnych warunkach. Możemy sobie na to pozwolić, ponieważ głównym kryterium wyboru drogi rozwoju są dla nas zawsze wymogi rynku pracy.

To przyszłość naszych studentów decyduje o przyszłości Uczelni.

Biuro Rekrutacji Collegium Balticum – Akademii Nauk Stosowanych

ul. Mieszka I 61 c, 71-011 Szczecin
rekrutacja@cb.szczecin.pl

Specjalista ds. rekrutacji
Oliwia Sudak
91 48 38 171
725 808 505
rekrutacja@cb.szczecin.pl