Targi Edu Day Koszalin

08 lutego 2024r.

od 9.30 do 13.00

Sala sportowa Zespołu Szkół nr 1 - Ekonomik

ul. Andersa 30, 75-626 Koszalin

 

Targi Edukacyjne Edu Day w 12 miastach!

Targi EDU DAY to znane wydarzenie na mapie edukacyjnego Pomorza. Od grudnia 2015 roku impreza odbywała się już ponad 35 razy w łącznie 8 miastach Północnej Polski, a w tym roku także dochodzą kolejne: Chojnice, Piła, Tczew i Starogard Gdański.

KOSZALIN | SŁUPSK | STARGARD | SZCZECIN | KOŁOBRZEG | SZCZECINEK | LĘBORK | WAŁCZ

Każda z edycji cieszyła się ogromnym zainteresowaniem szkół, nauczycieli, a przede wszystkim samych uczniów.

Największe targi edukacyjne na Pomorzu.

 

Już 8 raz w Koszalinie. Chcesz wziąć udział w tym wydarzeniu?

targi.eduday@gmail.com

Cel Targów EDU DAY

Organizowane przez nas Targi mają być miejscem wzajemnej komunikacji pomiędzy uczelniami wyższymi a wymagającą młodzieżą, która wciąż ma więcej pytań aniżeli odpowiedzi.

Będzie to dla nich niepowtarzalna okazja, by porozmawiać z przedstawicielami Uczelni Wyższych, dowiedzieć się więcej na temat nowoczesnych trendów w edukacji i na rynku pracy, zasięgnąć porad ekspertów czy obrać swój życiowy cel dzięki rozmowie z doradcą zawodowym. Marzenia, pomysły na przyszłość, refleksja nad planami życiowymi – to nie tylko zagadnienia dotyczące uczniów. Wiemy, jak ważne jest wpieranie młodzieży przez Nauczycieli i Dyrektorów szkół. Dlatego będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na Targach.

Myśląc o Targach EDU DAY myślimy o największym wydarzeniu o takim charakterze na terenie Pomorza Zachodniego. Chcemy, byście byli tam Państwo z nami!

Film Promocyjny naszych Targów: 12 miast, kilkudziesięciu zadowolonych wystawców, tysiące maturzystów.


bory Chojnice Człuchów EduDay edukacja edukacyjne Gdańsk Gdańska impreza imprezy kierunki studiów Kociewie kolobrzeg korepetycje koszalin Kołobrzeg Krajna liceum matura maturysta maturzysta maturzyści Piła politechnika Sopot Stargard Starogard student studia Szczecin Szczecinek szkoła słupsk targi Tczew Tuchola uczelnia uczelnie wyższe uczniowie uniwerytet wydarzenia wydarzenie

Patronat: